KANCELARIA RADCY PRAWNEGO TOMASZ WOLAŃSKI

Kancelaria WOLAŃSKI COUNSELS jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, której geneza opiera się w pierwszym rzędzie na fascynacji kręgiem kultury prawnej common law. Jej pomysłodawcą i założycielem jest mec. Tomasz Wolański, który bazując na doświadczeniach w pracy w wymiarze sprawiedliwości oraz renomowanych kancelariach adwokatów i radców prawnych, jak i obsłudze korporacyjnej postanowił stworzyć od podstaw profesjonalną kancelarię, która będzie czerpać z najlepszych wzorów anglosaskich. Mec. Tomasz Wolański kieruje pracą Kancelarii i osobiście zajmuje się obsługą kluczowych klientów.

Oprócz wszechstronnej wiedzy prawniczej, wyróżnia nas także kreatywność i doświadczenie. Doskonale rozumiemy sytuację naszych Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia sprawy niemal na każdym etapie. Jesteśmy zawsze przygotowani. W swojej pracy jednak wychodzimy poza utarte szlaki i przejmujemy inicjatywę. Nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych. Świadczymy profesjonalne usługi prawne w wielu dziedzinach prawa. Z usług WOLAŃSKI COUNSELS korzystają zarówno osoby indywidulane, jak też przedsiębiorcy – osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego. Podstawą działania jest pełna dyskrecja. Kancelaria przyjmując do prowadzenia sprawy zlecone przez Klientów działa w oparciu o sprawdzoną politykę prywatności, która zapewnia absolutną poufność powierzonych spraw.

Przyjmując nowoczesne wzorce, nie odchodzimy bymnajmniej od tradycyjnego modelu kancelarii adwokackich utrwalonego od dziesięcioleci w naszym kraju.

Zespół Kancelarii mając świadomość stopnia skomplikowania zagadnień prawnych i trudności tzw. języka prawniczego, stara się wyjaśnić problemy, z którymi stykają się na co dzień Klienci w przystępny sposób, w miarę możliwości posługując się prostym językiem, zrozumiałym dla przeciętnego Klienta.

Uważamy, że gwarancją sukcesu jest rzetelność i najwyższa jakośc usług. Normą naszego postępowania jest zawsze życzliwość i uprzejmość w stosunku do każdego Klienta. Fundamentem powinno być wzajemne zaufanie między Radcą Prawnym a Klientem. Stawiamy na pełne zaangażowanie w powierzone nam sprawy, wymagamy jednak absolutnej szczerości. Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja wszystkich, którzy korzystają z naszych usług ze sposobu prowadzenia i zakończenia konkretnej sprawy.

Jesteśmy skuteczni i lubimy wygrywać.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół WOLAŃSKI COUNSELS

 

PRZYKŁADOWE USŁUGI

Sample imageprocesy sądowe
Sample imageodszkodowania i zadośćuczynienie
Sample image windykacja należności
Sample image testamenty, spadki, zachowki, niegodność dziedziczenia
Sample image rozwody,władza rodzicielska, ubezwłasnowolnienie